top of page

Shred Brand

33152703_1690661064382401_98525716546584
Už nějakou dobu se točíme ve světě dvou kol, nejlíp aspoň trochu dolů z kopca. V zimě nás vždy lákala komunita okolo freeski a snowboardingu. A kdykoliv mezitím se vydáme do hor. Jen tak, zpomalit, poklonit se hoře, načerpat energii nebo nasát inspiraci v magii přírody.


Sportovní svět nás nudil přebrandovanými dresy a závodním hejtem. Dřív jsme bojovali za to abychom mohli dělat co nás baví, dnes je přesportováno, lidi se berou moc vážně. Snažíme se vrátit do bajku zase trochu punku! Rozhodli jsme se jít na trh s něčím, co nám tu chybělo. Vytvořit minimalistický střihy a  designy v kultu 'shredu'.

 

Tak vznikl Shredwear. Ať si kdo chce, co chce říká!

brand

Co je shred?

Vášeň, svoboda, lifestyle, adrenalin, sranda. Pro nás to znamená řádit na kole a vymýšlet blbiny. Nezáleží na tom, jak máš drahý vybavení nebo co tam posíláš za triky. Důležitý je užívat si zážitky na plnej plyn!

Co je shred

Komunita shredstrů

Rideři, kterým naše filosofie padla do oka.
Jedeme na stejný vlně.
rideři

Lokálně a udržitelně

5d01fe714e78f31c7c3d25e0_img_title_mobil
Taky ti záleží na původu tvýho šatníku
a velké mámě nás všech?
 
Vždy se snažíme najít udržitelné řešení, které nevykořisťuje jiné národy, nestojí hektolitry nafty a neplýtvá materiálem.
Navrhujeme, šijeme a tiskneme ručně, v lokální dílně.
Protože lokální je morální!
Udržitelnost

Atelier a dílna

Začali jsme v industriální textilce.

S příchodem projektu Zoceli jsme spojili síly a sdílíme atelier a dílnu v Maloměřicích v Brně. Pokud tě zajímá, jak tvoříme, stačí napsat e-mail

Ondřej Saida
zakladatel & designer

info@shredwear.cz
Atelier
Partneři

Partneři

bottom of page